info
عکس کلاچ اتوماتیک هوشمند
category

کلاچ اتوماتیک هوشمند محله خاک سفید - گلشن، تهران

تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی
2.0
6 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کلاچ اتوماتیک هوشمند

کلاچ اتوماتیک هوشمند (تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی) در محله خاک سفید - گلشن تهران و خیابان سرباز واقع شده است. این مکان یکی از 182 تعمیرگاه و خدمات خودرو در محله خاک سفید - گلشن تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید امیرعلی و همچنین نمایندگی باطری سپاهان، بوستان خواجه نصیرالدین طوسی، سوپر مارکت علی شکری، فروشگاه غفاری و کباب ابوالفضل قرار گرفته است.کلاچ اتوماتیک هوشمند در سایر شهرها


سایر تعمیرگاه‌ها و اتوسرویس‌های که در محدوده کلاچ اتوماتیک هوشمند واقع شده‌اند:

 • تعمیرگاه موتور صدف
  زین الدین، سلطانی، ولیعصر، بین کمیل و بلوار زهدی
 • تعمیرگاه خودرو مرادی
  زین الدین، سلطانی، بین رحیمی و خبازی
 • تعمیرگاه محمود
  زین الدین، احسان (گرمابدری)، بیستم غربی
 • اگزوزسازی شهاب
  احسان، احسان (گرمابدری)، بین بذرافشان و امیر
 • تعمیرگاه موتور سیکلت محمد
  زین الدین، سلطانی، ولیعصر، بین کمیل و بلوار زهدی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط reza (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کلاچ اتوماتیک هوشمند اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کلاچ اتوماتیک هوشمند در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کلاچ اتوماتیک هوشمند ندارد.
  neshan logo