info
عکس ایستگاه اتوبوس شهرداری
category

ایستگاه اتوبوس شهرداری محله اسفندیاری و بستان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهرداری

ایستگاه اتوبوس شهرداری (ایستگاه اتوبوس) در محله اسفندیاری و بستان تهران و خیابان میلاد واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله اسفندیاری و بستان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی شادی تماشا و مرکز خرید المهدی و همچنین پیتزا پانا، تشک گرین رست، مانتو مارال، مجموعه ورزشی پوریای ولی و حسینیه شهدای خانی آبادنو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرداری تهران

ایستگاه اتوبوس شهرداری تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله اسفندیاری و بستان قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار شقایق، شهرداری، میلاد، بین باغ و میثاق بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس شهرداری تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید آژانس بهار را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرداری تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرداری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابوریحان
  بلوار شکوفه، شهید زلفی، بین واشقانی فراهانی و یازدهم
 • ایستگاه اتوبوس دارالقرآن
  بزرگراه چراغی، مهران، بین محرمی و سلطانی
 • ایستگاه اتوبوس بزرگراه
  بزرگراه شهید تندگویان، میثاق
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرداری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرداری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرداری ندارد.
  neshan logo