info
عکس مدرسه علینقیان (ناحیه 2)
category

مدرسه علینقیان (ناحیه 2) محله کشتارگاه، اراک

درباره‌ی مدرسه علینقیان (ناحیه 2)

مدرسه علینقیان (ناحیه 2) (مدرسه) در محله کشتارگاه اراک و خیابان سوم شمالی واقع شده است. این مکان یکی از سه مدرسه در محله کشتارگاه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار روز کشتارگاه و همچنین کانون فرهنگی هنری حواریون مهدی (عج) - مسجد حضرت ابوالفضل، تولیدی مبل پرستیژ، فروشگاه پوشاک هدیه، نانوایی لواش و ظروف آلومینیوم کوثر قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد مدرسه علینقیان (ناحیه 2)

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  hasan_arab
  سه شنبه 18 مرداد ماه 1401

  یکی از قدیمی ترین مدرسه های این محله


سایر مدارس که در محدوده مدرسه علینقیان (ناحیه 2) واقع شده‌اند:

 • مجتمع شبانه روزی زهرای اطهر
  بلوار امام خمینی، جواد حسنی، بین مطهر و اطهر
 • دبیرستان دخترانه دوره اول حاج ذوالفغار
  بلوار امام خمینی، جواد حسنی، بین مطهر و اطهر
 • دبستان داوران
  داوران، رضا عسگری
 • مدرسه دخترانه حجاب
  داوران، حران اف
 • دبستان دختران رضوان ابتدایی
  بلوار امام خمینی، جواد حسنی، حسنی، بهشت 3
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مدرسه علینقیان (ناحیه 2) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مدرسه علینقیان (ناحیه 2) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مدرسه علینقیان (ناحیه 2) ندارد.
  neshan logo