info
عکس خانه مکالمه انگلیسی
category

خانه مکالمه انگلیسی محله نیلوفر - شهید قندی، تهران

درباره‌ی خانه مکالمه انگلیسی

خانه مکالمه انگلیسی (موسسه آموزشی) در محله نیلوفر - شهید قندی تهران و خیابان قندی واقع شده است. این موسسه یکی از سی و هشت موسسه آموزشی در محله نیلوفر - شهید قندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید اندیشه و همچنین مسجد حجه ابن الحسن (عج)، خانه صنایع دستی تلفیق هنر، موسسه آموزش های تخصصی IT سماتک، درمانگاه اعصاب سهروردی و رستوران دونر گاردن قرار گرفته است.
سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده خانه مکالمه انگلیسی واقع شده‌اند:

 • موسسه پاتوق دانش
  سهروردی شمالی، قدس
 • مجتمع آموزشی توانیر
  بهشتی، عباس میرزا، بین شهيد سورانی و شهید غلامعلی بایندر
 • آموزشگاه موسیقی خلوت نشین
  شهید بهشتی
 • آموزشگاه دوخت گل کار
  شریعتی، مجتبایی، بین سیمرغ و رهنمون
 • موسسه آشپزی،خدمات گردشگری و هتلداری پاوان آرسس
  شریعتی، شهيد خان‌گنجه‌ای
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خانه مکالمه انگلیسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خانه مکالمه انگلیسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خانه مکالمه انگلیسی ندارد.
  neshan logo