info
عکس ایستگاه اتوبوس پرستش
category

ایستگاه اتوبوس پرستش محله امامزاده عبدالله، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پرستش

ایستگاه اتوبوس پرستش (ایستگاه اتوبوس) در محله امامزاده عبدالله تهران و خیابان شهيد بختیاری واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله امامزاده عبدالله تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی گذر گردشگری اجتماعی و همچنین تالار زیتون جی، تعمیرگاه تخصصی اپل آقاخان بیگی، مهدکودک رادمان، داروخانه کمیل و چایخانه دورهمی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پرستش تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس پرستش تهران، شهر تهران، محله امام زاده عبدالله است. این ایستگاه اتوبوس در شهيد بختیاری، بین بدرالزمان قریب و فتح آبادی قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس پرستش تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پرستش تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پرستش واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس برخورداری
  چهل و پنج متری زرند، بین رزاقی بلاسی و برخورداری
 • ایستگاه اتوبوس شمشیری ولیعصر
  سبحانی، قزوین
 • ایستگاه اتوبوس شمشیری مترو زمزم
  قزوین، بین سبحانی و ده متری امام زاده عبدالله
 • ایستگاه اتوبوس مالک اشتر تخلیه
  بزرگراه یادگار امام
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پرستش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پرستش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پرستش ندارد.
  neshan logo