info
عکس ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین رحمت آباد
category

ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین رحمت آباد محله رحمت آباد پایین، حمیدیا

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین رحمت آباد

ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین رحمت آباد (ایستگاه اتوبوس) در محله رحمت آباد پایین حمیدیا و بلوار شهید دشتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله رحمت آباد پایین حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تصفیه آب دنا و همچنین نمایندگی ایران خودرو جعفری نژاد، ساندویچ دشتی، سرویس تخصصی روغن و گیربکس اتوماتیک دهقان چناری، موتورسیکلت اسپورت و ایستگاه اتوبوس کوچه 103 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین رحمت آباد حمیدیا

ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین رحمت آباد حمیدیا در شهر حمیدیا، محله رحمت آباد پایین و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار شهید دشتی، بین دشتی 84 و 86 بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین رحمت آباد حمیدیا عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از حمیدیا دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین آژانس ارابه را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین رحمت آباد حمیدیا و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.





سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پمپ بنزین رحمت آباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس صدا و سیما
  بلوار شهید دشتی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن
  بلوار پاسداران، پاسداران 64
 • ایستگاه اتوبوس یاسین
  بلوار پاسداران، بین پاسداران 31 و 33
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی باران
  بلوار شهید حاج محمدعلی سامعی، شهید زرگر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 15 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین رحمت آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 15 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین رحمت آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین رحمت آباد ندارد.
  neshan logo