عکس موسسه مونس خندان ناجی مشاهده در نقشه نشان
category

موسسه مونس خندان ناجی (محله کاشانک، تهران)

متفرقه
استان تهران تهران استان تهران، تهران، جهانبخش نژاد، سباری، بین شریفی و دهم

موقعیت موسسه مونس خندان ناجی یکی از مکان‌های خوب منطقه در محله کاشانک تهران را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

موسسه مونس خندان ناجی در محله کاشانک تهران و خیابان کنارگذر سباری واقع شده است. این مکان یکی از پنج متفرقه در محله کاشانک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بوستان شطرنج، فست فود باروج، باشگاه فرهنگیان، پت شاپ هیرو و ماموت خودرو قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مکان‌های خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، جهانبخش نژاد، سباری، بین شریفی و دهم

تلفن تماس: 02122013328

وب‌سایت رسمی: tehrannursing.com


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط kamran (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موسسه مونس خندان ناجی تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد موسسه مونس خندان ناجی

  • avatar
    کشاورز (شهریار سطح ۳) جمعه 06 فروردین ماه 1400

    خدمات خوبی دارند و پرستارها برخورد و رسیدگی خوبی دارند و دلسوز بیمار هستند

  • avatar
    مقیسه (شهریار سطح ۲) یکشنبه 15 فروردین ماه 1400

    موسسه مونس خندان ناجی موسسه خدمات پرستاری هست که کارشون نگهداری و مراقبت از کودک و سالمند در منزل هست وپرسنل کاربلد وآموزش دیده هستن ومدیریت بسیار خوش برخورد ومحترمی داره

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد موسسه مونس خندان ناجی تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موسسه مونس خندان ناجی تهران ندارد.
neshan logo