عکس پت شاپ هیرو
category

پت شاپ هیرو (محله کاشانک، تهران)

فروشگاه حیوانات خانگی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، سباری، دوازدهم شرقی

موقعیت پت شاپ هیرو یکی از فروشگاه‌های حیوانات خانگی خوب منطقه در محله کاشانک تهران را به همراه آدرس تلفن ساعت کاری و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پت شاپ هیرو (فروشگاه حیوانات خانگی) در محله کاشانک تهران و خیابان سباری، دوازدهم شرقی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بوستان شطرنج، فست فود باروج، موسسه مونس خندان ناجی، کافه دی مارس و ماموت خودرو قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از فروشگاه‌های حیوانات خانگی خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، سباری، دوازدهم شرقی

تلفن تماس: 02122807571

ساعت کاری پت شاپ هیرو

 • شنبه10:00 - 22:00
 • یک‌شنبه10:00 - 22:00
 • دوشنبه10:00 - 22:00
 • سه‌شنبه10:00 - 22:00
 • چهارشنبه10:00 - 22:00
 • پنج‌شنبه10:00 - 22:00
 • جمعه11:00 - 20:00

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط هادیپور (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پت شاپ هیرو تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

فروشگاه خانگی جانوران فروشی حیوان حیوانات پت شاپ

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد پت شاپ هیرو

 • avatar
  توانا (شهریار سطح ۵) دوشنبه 20 اردیبهشت ماه 1400

  فروشگاه حیوانات و پانسیون خانگی پت شاپ هیرو برای حیوانات خانگی با مدیریت مناسب و خدمات خوب

 • avatar
  نبوی (شهریار سطح ۶) دوشنبه 20 اردیبهشت ماه 1400

  فروشگاه کوچک که یک سگ در ورودی هست. تنوع محصولات خوبی دارد. و خیلی از چیزهای که نیاز هست دارد.

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پت شاپ هیرو تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پت شاپ هیرو تهران ندارد.