عکس ایستگاه اتوبوس پورابتهاج
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس پورابتهاج (محله داراباد، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، پور ابتهاج، بین جانپور و وکیلی

موقعیت ایستگاه اتوبوس پورابتهاج در محله داراباد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس پورابتهاج (ایستگاه اتوبوس) در محله داراباد تهران و خیابان پور ابتهاج واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله داراباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه طبیعت و حیات وحش ایران و همچنین رستوران شاندیز اعیانی، سوپر مارکت یاران دریان، مجموعه ورزشی دارآباد، مجموعه خدمات خودرویی مدوسا لند (medusa land) و تهیه غذای فرنام قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پورابتهاج

در شهر تهران، محله داراباد خیابان پور ابتهاج، ایستگاه اتوبوس پورابتهاج قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به پور ابتهاج، بین جانپور و وکیلی بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پورابتهاج عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پورابتهاج و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، پور ابتهاج، بین جانپور و وکیلی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پورابتهاج واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس جنگلبانی
  پور ابتهاج (دارآباد)، بین سباری و لشگری
 • ایستگاه اتوبوس موزه حیات وحش ایران
  پور ابتهاج، بین کوهپایه دوم و کوهپایه یکم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پورابتهاج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پورابتهاج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پورابتهاج ندارد.
  neshan logo