info
عکس ایستگاه اتوبوس سرای محله دارآباد
category

ایستگاه اتوبوس سرای محله دارآباد محله داراباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سرای محله دارآباد

ایستگاه اتوبوس سرای محله دارآباد (ایستگاه اتوبوس) در محله داراباد تهران و خیابان هاشمی واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله داراباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان مسیح دانشوری و همچنین پارک ساحلی دارآباد، کتابخانه دارآباد، مجتمع پذیرایی تالار چشم انداز، کافه کتاب دنج و دانه سبز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سرای محله دارآباد تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس سرای محله دارآباد تهران، شهر تهران، محله داراباد است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه امام علی، بلوار مژدی، هاشمی است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سرای محله دارآباد تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی بیسیم ایرانیان واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سرای محله دارآباد تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس سرای محله دارآباد

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  لیلی
  پنجشنبه 30 اردیبهشت ماه 1400

  در مکان مناسبی قرار گرفته سریع و راحت پیدا میشه همیشه اتوبوس داره و راننده ها رفتار خیلی خوبی دارن کرایه ها کمن


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سرای محله دارآباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس گلزار
  بزرگراه امام علی، بلوار مژدی، بین ساحل و گلزار یکم
 • ایستگاه اتوبوس شهید احمد لو
  بزرگراه امام علی، بلوار مژدی، بین گلزار یکم و شهرداری
 • ایستگاه اتوبوس ورزشگاه شهدای داراآباد
  پور ابتهاج، بین اصغری و شهید قیدی
 • ایستگاه اتوبوس پله
  پور ابتهاج، بین شهید اسکندری و اختصاصی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سرای محله دارآباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سرای محله دارآباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سرای محله دارآباد ندارد.
  neshan logo