عکس ایستگاه اتوبوس ورزشگاه شهدای داراآباد
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس ورزشگاه شهدای داراآباد (محله داراباد، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، پور ابتهاج، بین اصغری و نارنج

موقعیت ایستگاه اتوبوس ورزشگاه شهدای داراآباد در محله داراباد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس ورزشگاه شهدای داراآباد (ایستگاه اتوبوس) در محله داراباد تهران و خیابان پور ابتهاج واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله داراباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه طبیعت و حیات وحش ایران و همچنین رستوران شاندیز اعیانی، سوپر مارکت یاران دریان، مجموعه ورزشی دارآباد، بوستان دارآباد و مجموعه خدمات خودرویی مدوسا لند (medusa land) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ورزشگاه شهدای داراآباد

ایستگاه اتوبوس ورزشگاه شهدای داراآباد در شهر تهران، محله داراباد و خیابان پور ابتهاج قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس پور ابتهاج، بین اصغری و نارنج است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ورزشگاه شهدای داراآباد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ورزشگاه شهدای داراآباد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، پور ابتهاج، بین اصغری و نارنج


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ورزشگاه شهدای داراآباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کاشانک
  باهنر، پور ابتهاج (دارآباد)، بین صبوری و باقریان
 • ایستگاه اتوبوس جنگلبانی
  پور ابتهاج (دارآباد)، بین سباری و لشگری
 • ایستگاه اتوبوس دارآباد
  پور ابتهاج
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ورزشگاه شهدای داراآباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ورزشگاه شهدای داراآباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ورزشگاه شهدای داراآباد ندارد.
  neshan logo