info
عکس بوستان دارآباد
category

بوستان دارآباد محله داراباد، تهران

درباره‌ی بوستان دارآباد

بوستان دارآباد (پارک) در محله داراباد تهران و خیابان پور ابتهاج، ورزشگاه واقع شده است. این بوستان یکی از چهار بوستان در محله داراباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه طبیعت و حیات وحش ایران، بام امیر خان و مجتمع تجاری عرش آجودانیه و همچنین امیر چاکلت دارآباد، مجموعه ورزشی دارآباد، عسل شمرون، مسیر کوهنوردی رحمان آباد و دبستان شهید پورابتهاج قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این بوستان یکی از پارک‌های خوب این منطقه می‌باشد.

اطلاعات، تلفن و آدرس بوستان دارآباد تهران

بوستان دارآباد تهران را می‌توانید در محله داراباد شهر تهران پیدا کنید. این پارک در آدرس دقیق استان تهران، تهران، پور ابتهاج، ورزشگاه قرار دارد. بوستان دارآباد تهران از بهترین مکان‌های تفریحی محله داراباد در شهر تهران است. در اطراف این پارک، فست فودها و رستوران‌های خوبی از جمله رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن، اغذیه نشاط - شعبه مرکزی و رستوران نایب ساعی قرار دارند. مراکز تفریحی دیگری هم در محدوده بوستان دارآباد تهران قرار دارند که می‌توان از میان آن‌ها به برج میلاد، برج میدان آزادی و پل طبیعت تهران اشاره کرد.

چطور به بوستان دارآباد تهران برویم؟

خوب است برای کمک به کاهش آلودگی هوا، برای رفتن به این پارک از حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید. در نزدیکی بوستان دارآباد تهران ایستگاه اتوبوس کاشانک قرار دارد. شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به این پارک را پیدا کنید. اطلاعات خوب دیگری هم از طریق نقشه نشان می‌توانید به دست آورید. اطلاعاتی مانند لوکیشن دقیق بوستان دارآباد تهران روی نقشه، مسیریابی پیاده، با دوچرخه، با اتوبوس یا مترو و نظر کاربران دیگر در مورد این مکان را می‌توانید روی نشان ببینید.

تصاویر مربوط به این پارک را می‌توانید در ادامه ببینید. در ادامه می‌توانید آدرس دقیق و نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به بوستان دارآباد تهران را ببینید و به‌راحتی به این پارک بروید. اگر شما هم به این پارک سری زدید، حتماً نظرتان را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر پارک‌های که در محدوده بوستان دارآباد واقع شده‌اند:

 • پارک شهید سباری
  پور ابتهاج (دارآباد)، بین پوریا و سباری
 • بوستان
  پور ابتهاج، موزه
 • بوستان خیری
  (4.2)
  پور ابتهاج (دارآباد)، خیری، امینیان، بین برادران کهزادی و دوم
 • بوستان صحرا
  (3.8)
  بزرگراه امام علی، افتخاری، رجبی، صومعه زاده، بین قلعه و ابوذر
 • بوستان پردیس
  (4.1)
  پور ابتهاج (دارآباد)، بین پوریا و سباری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Paradise (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بوستان دارآباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بوستان دارآباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بوستان دارآباد ندارد.
  neshan logo