info
عکس بوستان خیری
category

بوستان خیری محله کاشانک، تهران

درباره‌ی بوستان خیری

بوستان خیری (پارک) در محله کاشانک تهران و خیابان امینیان واقع شده است. این بوستان یکی از هشت بوستان در محله کاشانک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه سیار دوستی فرهنگ ملل و مجتمع تجاری عرش آجودانیه و همچنین شیرینی شان بابا، مرکز توانبخشی و مراقبتی سالمندان آرام، داروخانه دکتر قزوینی، سالن زیبایی مالنا و پلیس - 10 قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این بوستان یکی از پارک‌های خوب این منطقه می‌باشد.

اطلاعات، تلفن و آدرس بوستان خیری تهران

بوستان خیری تهران را می‌توانید در محله کاشانک شهر تهران پیدا کنید. اگر آدرس دقیق این پارک را بخواهید، استان تهران، تهران، پور ابتهاج (دارآباد)، خیری، امینیان، بین برادران کهزادی و دوم است. بوستان خیری تهران یکی از مکان‌های تفریحی پرطرفدار محله کاشانک شهر تهران است. از میان فست فودها و رستوران‌های خوبی که در اطراف این پارک هستند، می‌توانیم به رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن، اغذیه نشاط - شعبه مرکزی و رستوران نایب ساعیاشاره کنیم. شما می‌توانید مراکز تفریحی دیگری مثل برج میلاد، برج میدان آزادی و پل طبیعت تهران را هم در محدوده بوستان خیری تهران پیدا کنید.

چطور به بوستان خیری تهران برویم؟

شما می‌‌توانید برای کاهش آلودگی هوا، برای رفتن به این پارک از حمل‌و‌نقل عمومی استفاده کنید. ایستگاه اتوبوس ورزشگاه شهدای داراآباد نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بوستان خیری تهران است. برای پیدا کردن بهترین مسیر شما می‌توانید از اپلیکیشن مسیریاب نشان کمک بگیرید. اطلاعات خوب دیگری هم از طریق نقشه نشان می‌توانید به دست آورید. مثلاً لوکیشن دقیق بوستان خیری تهران روی نقشه را مشاهده کرده و مسیریابی پیاده، با دوچرخه، با اتوبوس یا مترو را پیدا کنید و نظر کاربران دیگر در مورد این مکان را بخوانید.

تصاویری که در ادامه می‌بینید، مربوط به این پارک است. ما آدرس دقیق و ایستگاه‌های نزدیک بوستان خیری تهران را هم با شما به اشتراک گذاشته‌ایم تا راحت‌تر به این مکان بروید. یادتان باشد اگر به این پارک رفتید، حتماً در قسمت کامنت نظرتان را به اشتراک بگذارید.

سایر پارک‌های که در محدوده بوستان خیری واقع شده‌اند:

 • بوستان
  پور ابتهاج، موزه
 • پارک شهید سباری
  پور ابتهاج (دارآباد)، بین پوریا و سباری
 • بوستان سرو
  (3.5)
  باهنر، پور ابتهاج (دارآباد)
 • بوستان بنفشه
  (4.4)
  پور ابتهاج (دارآباد)، خداوردی، هفدهم غربی، طوفان
 • بوستان نسیم
  (4.9)
  باهنر، پور ابتهاج (دارآباد)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط داوود (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بوستان خیری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بوستان خیری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بوستان خیری ندارد.
  location استان تهران، تهران، پور ابتهاج (دارآباد)، خیری، امینیان، بین برادران کهزادی و دوم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo