عکس ایستگاه اتوبوس سرای محله دارآباد
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس سرای محله دارآباد (محله داراباد، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، هاشمی

موقعیت ایستگاه اتوبوس سرای محله دارآباد در محله داراباد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس سرای محله دارآباد (ایستگاه اتوبوس) در محله داراباد تهران و خیابان هاشمی واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله داراباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان مسیح دانشوری و همچنین پارک ساحلی دارآباد، ایستگاه اتوبوس سرای محله دارآباد، کافه کتاب دنج، کتابخانه دارآباد و مجتمع پذیرایی تالار چشم انداز قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، هاشمی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سرای محله دارآباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید احمد لو
  بزرگراه امام علی، بلوار مژدی، بین گلزار یکم و شهرداری
 • ایستگاه اتوبوس ورزشگاه شهدای داراآباد
  پور ابتهاج، بین اصغری و نارنج
 • ایستگاه اتوبوس پله
  پور ابتهاج، بین محبی و شهید اسکندری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سرای محله دارآباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سرای محله دارآباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سرای محله دارآباد ندارد.
  neshan logo