info
عکس مسجد بقیة الله
category

مسجد بقیة الله محله بدر، اصفهان

مسجد

درباره‌ی مسجد بقیة الله

مسجد بقیة الله (مسجد) در محله بدر اصفهان و خیابان ارغوان 19 واقع شده است. این مکان یکی از ده مسجد در محله بدر اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان جراحی محدود کاملیا و رویال ساخت و همچنین کارگزاری شماره 67 شعبه یک تامین اجتماعی، ترمیم شیشه اتومبیل سپاهان، فروشگاه مواد غذایی ارگانیک سبوس شعبه 10 اصفهان Saboos Health&Organic shop، شورای حل اختلاف ارباب و فروشگاه و خدمات کناف آرین برج رادمان قرار گرفته است.
سایر مسجدهای که در محدوده مسجد بقیة الله واقع شده‌اند:

 • مسجد صاحب الزمان عج
  امام سجاد، شهید خلیلی، مسجد صاحب الزمان
 • مسجد امام حسن مجتبی
  امام سجاد، شهید غلام علیان، بین شهید مرادخانی و کمالی
 • مسجد و حسینیه شهدای پانزده خرداد
  آپادانا اول (قدوسی)، بین احمد امانی و پارسیان
 • مسجد امام سجاد
  (5.0)
  امام سجاد، یوسف زاده
 • مسجد حضرت قائم
  (5.0)
  فیض جنوبی، لسان الارض، بین ضیا و یمین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط میلاد (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ شنبه 01 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد بقیة الله اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 01 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد بقیة الله در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد بقیة الله ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، فیض جنوبی، لسان الارض، ارغوان 19، بین شهید ابراهیم عباسی و بهشتی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo