عکس مجتمع چاپ دمیرچی
مشاهده در نقشه نشان
category

مجتمع چاپ دمیرچی (محله وردآورد، تهران)

خدمات چاپ
5.0
4 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، لشگری، شصت و هفتم، باویلی

موقعیت مجتمع چاپ دمیرچی در محله وردآورد تهران را به همراه آدرس تلفن و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

مجتمع چاپ دمیرچی (خدمات چاپ) در محله وردآورد تهران و خیابان باویلی واقع شده است. این مکان یکی از پنج خدمات چاپ در محله وردآورد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز مخابرات ورداورد، مان پلاستیک، زمین چمن وردآورد و قالب سازی ماه صنعت قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مراکز ارائه‌دهنده خدمات چاپ خوب این منطقه می‌باشد.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، لشگری، شصت و هفتم، باویلی

تلفن تماس: 02144981646

ساعت کاری مجتمع چاپ دمیرچی

  • شنبه08:00 - 17:00
  • یک‌شنبه08:00 - 17:00
  • دوشنبه08:00 - 17:00
  • سه‌شنبه08:00 - 17:00
  • چهارشنبه08:00 - 17:00
  • پنج‌شنبه08:00 - 12:00
  • جمعهتعطیل است

سایر مراکز ارائه‌دهنده خدمات چاپ که در محدوده مجتمع چاپ دمیرچی واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ یکشنبه 28 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجتمع چاپ دمیرچی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

خدمات چاپ ديجيتال

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 28 اسفند ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد مجتمع چاپ دمیرچی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجتمع چاپ دمیرچی ندارد.
neshan logo