info
عکس گاز سوز خودرو
category

گاز سوز خودرو محله شهید بهشتی، تهران

تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی گاز سوز خودرو

گاز سوز خودرو (تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی) در محله شهید بهشتی ری و خیابان مدنی دوم واقع شده است. این مکان یکی از سیزده تعمیرگاه و خدمات خودرو در محله شهید بهشتی ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جایگاه اختصاصی 117 بهشتی (بنزین و گازوئیل)، تعویض روغنی پوراکبری، پارک بهشتی، دیزی سرای نگین ری و تاکسی سرویس بهرام قرار گرفته است.
سایر تعمیرگاه‌ها و اتوسرویس‌های که در محدوده گاز سوز خودرو واقع شده‌اند:

 • صافکاری برادران رضایی
  بلوار شهید رجایی
 • تعمیرگاه علی ودادی
  بلوار شهید رجایی
 • بوستر سازی مسعود
  بلوار شهید رجایی، بین عرب حلوایی و شهدای ترانسفو
 • تراشکاری
  بلوار شهید رجایی، بین صاحب الزمان و یزدانی
 • باطری سازی
  دکتر کریمان، بین دشتی و نظری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مجتبی طیبی (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی گاز سوز خودرو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد گاز سوز خودرو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه گاز سوز خودرو ندارد.
  neshan logo