info
عکس فروشگاه پوشاک امیر آریا
category

فروشگاه پوشاک امیر آریا محله شهرک نفت (البرز)، تهران

درباره‌ی فروشگاه پوشاک امیر آریا

فروشگاه پوشاک امیر آریا (فروشگاه لباس) در محله شهرک نفت (البرز) تهران و خیابان نخل واقع شده است. این فروشگاه یکی از هفت فروشگاه لباس در محله شهرک نفت (البرز) تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پاساژ شمیران سنتر و مرکز خرید شمیران سنتر و همچنین پاساژ نخل، مرغ بریانی سی تک، کلینیک فوق تخصصی کوثر، سالن ورزشی شهید محلاتی و داروخانه درمانگاه کوثر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو شهید محلاتی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه پوشاک امیر آریا تهران

فروشگاه پوشاک امیر آریا تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله شهرک نفت (البرز) و پیدا کنید. فروشگاه پوشاک امیر آریا تهران را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله شهرک نفت (البرز) به شمار آورد. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند پوشاک صدف، جین وست و خورشید آزاد قرار دارند.

چطور به فروشگاه پوشاک امیر آریا تهران برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه پوشاک امیر آریا تهران از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس میدان صاحب زمان قرار دارد. اگر با استفاده از مترو به این فروشگاه می‌روید، در ایستگاه مترو شهید محلاتی که نزدیک‌ترین ایستگاه به فروشگاه پوشاک امیر آریا تهران می‌باشد، پیاده شوید. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه پوشاک امیر آریا تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه پوشاک امیر آریا تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده فروشگاه پوشاک امیر آریا واقع شده‌اند:

 • پوشاک صدف
  بزرگراه ارتش، بلوار شاهد، توحید، بین ارشاد و میدان توحید
 • جین وست
  ارتش، بین بهاران و خسرو
 • خورشید آزاد
  بزرگراه ارتش، بهاران، نخل، وزارت امور خارجه
 • فروشگاه بچه مسلمون
  بزرگراه ارتش، بلوار شاهد، مروارید
 • پوشاک قاصدک
  بزرگراه ارتش، بلوار شاهد، مروارید
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه پوشاک امیر آریا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه پوشاک امیر آریا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه پوشاک امیر آریا ندارد.
  neshan logo