info
عکس موتور سازی وتراشکاری احمد
category

موتور سازی وتراشکاری احمد محله انبار نفت، تهران

تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی موتور سازی وتراشکاری احمد

موتور سازی وتراشکاری احمد (تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی) در محله انبار نفت تهران و خیابان ایروانی رباط کریم واقع شده است. این مکان یکی از نه تعمیرگاه و خدمات خودرو در محله انبار نفت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی رازی، دریاچه بوستان رازی و مجتمع تجاری نگین رازی و همچنین فروشگاه علی اشرف شفیعی، فروشگاه برادران محمدی اسموک سنتر، فروشگاه دوچرخه گمرک، پارک قبله و هتل دو ستاره شهریار نوین قرار گرفته است.
سایر تعمیرگاه‌ها و اتوسرویس‌های که در محدوده موتور سازی وتراشکاری احمد واقع شده‌اند:

 • آپاراتی و پنچرگیری
  شوش، بین علایی و رجعتی
 • لوازم یدکی موتور سیکلت
  مولوی، بین جنتی و شیرخدا
 • تعمیرگاه اتومبیل حداد
  شوش، بین علایی و رجعتی
 • دنیای برق ویژه(حسن حقیقت)
  قزوین، بین شیری و غفاری
 • هیدرولیک فرمان دایی مهدی
  قزوین، بین عبدالمحمود و شیری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط منوچهر صادقی (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موتور سازی وتراشکاری احمد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد موتور سازی وتراشکاری احمد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موتور سازی وتراشکاری احمد ندارد.
  neshan logo