info
عکس دایامانت کافه پاسداران
category

دایامانت کافه پاسداران محله پاسداران - ضرابخانه، تهران

کافی‌شاپ
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی دایامانت کافه پاسداران

دایامانت کافه پاسداران (کافی‌شاپ) در محله پاسداران - ضرابخانه تهران و خیابان بوستان هشتم واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از پنجاه کافی‌شاپ در محله پاسداران - ضرابخانه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان لبافی نژاد، موزه آموزشی سروش و مرکز خرید پاسداران و همچنین فروشگاه رفاه، داروخانه شبانه روزی پاسداران، کلینیک دندانپزشکی سامیا، استخر یاس تهران و دانشگاه آزاد واحد الکترونیکی ساختمان شماره 2 قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ دایامانت کافه پاسداران تهران

کافی شاپ دایامانت کافه پاسداران تهران در شهر تهران محله پاسداران - ضرابخانه قرار دارد. آدرس دقیق این کافی شاپ، استان تهران، تهران، پاسداران، بوستان هشتم است.

کافی شاپ دایامانت کافه پاسداران تهران را می‌توان یکی از کافی ‌شاپ‌های محبوب محله پاسداران - ضرابخانه دانست. در اطراف این کافی شاپ، فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگری مانند رستوران شاندیز جردن، چای و قهوه حاج رضا و رستوران نایب ساعی هم فعالیت می‌کنند.

چطور به کافی شاپ دایامانت کافه پاسداران تهران برویم؟

یکی از امتیازات کافی شاپ دایامانت کافه پاسداران تهران، نزدیک بودن آن به ایستگاه اتوبوس گلریز است. اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به کافی شاپ دایامانت کافه پاسداران تهران را به شما معرفی می‌کند. علاوه بر مسیریابی، شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان اطلاعات دیگری هم در مورد این مکان به دست آورید. مثلاً آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ، اطلاعاتی هستند که می‌توانید در نشان ببینید.

در ادامه، شما می‌توانید تصاویر کافی شاپ دایامانت کافه پاسداران تهران و ایستگاه‌هایی که در نزدیکی آن هستند را ببینید. یادتان باشد اگر به این کافی شاپ مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و دیگر کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده دایامانت کافه پاسداران واقع شده‌اند:

 • کافه تی
  پاسداران، بین کاظمی گلستان هشتم و بهستان پنجم
 • قهوه برزیل
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، گیلان شرقی، سپهری، بین گلچین و گلزار
 • رویال هوکا
  پاسداران، گلستان پنجم
 • قهوه روتین
  پاسداران، بین نیستان دوم و زمردیان
 • کافی شاپ لبافی نژاد
  پاسداران، بوستان نهم (جعفری)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط خرم دل (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ شنبه 05 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دایامانت کافه پاسداران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 05 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دایامانت کافه پاسداران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دایامانت کافه پاسداران ندارد.
  neshan logo