info
عکس خوپرداز بانک سامان
category

خوپرداز بانک سامان محله ملک، اراک

درباره‌ی خوپرداز بانک سامان

خوپرداز بانک سامان (خودپرداز) در محله ملک اراک و خیابان شهید رجایی، پروین واقع شده است. این دستگاه خودپرداز یکی از سی و هفت خودپرداز در محله ملک اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند Dr. Kookhaei Office، موزه آموزش و پرورش استان مرکزی و مجتمع تجاری فردوسی و همچنین پاساژ دیدار، دهکده کتاب، آموزشگاه موسیقی آوای دیدار، موبایل بل و کافه دل آرام قرار گرفته است.
سایر دستگاه‌های خودپرداز که در محدوده خوپرداز بانک سامان واقع شده‌اند:

 • خودپرداز موسسه ملل
  بلوار امام خمینی، بلوار قائم مقام فراهانی
 • خودپرداز بانک دی (اراک)
  بلوار امام خمینی، 22 بهمن، بین هدایت و تبارک
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط دانا (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خوپرداز بانک سامان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خوپرداز بانک سامان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خوپرداز بانک سامان ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، خیابان شهید رجایی، پروین
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری خوپرداز بانک سامان

  شنبه 07:30 تا 14:00
  یک‌شنبه 07:30 تا 14:00
  دوشنبه 07:30 تا 14:00
  سه‌شنبه 07:30 تا 14:00
  چهارشنبه 07:30 تا 14:00
  پنج‌شنبه 07:30 تا 12:30
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo