info
عکس سرویس بهداشتی
category

سرویس بهداشتی محله شهرک غرب، تهران

درباره‌ی سرویس بهداشتی

سرویس بهداشتی (سرویس بهداشتی) در محله شهرک غرب تهران و خیابان پارک فدک ایران زمین واقع شده است. این مکان یکی از ده سرویس بهداشتی در محله شهرک غرب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی باشگاه سلامت زنان VIVA، سالن آرایشی هیژا، مجتمع فرهنگی بیمه ایران، پارک بازی کودکان و فیزیوکلاب و مرکز فوق تخصصی حرکت و سلامت رامتن قرار گرفته است.
سایر سرویس‌های بهداشتی که در محدوده سرویس بهداشتی واقع شده‌اند:

 • سرویس بهداشتی عمومی
 • سرویس بهداشتی
  بزرگراه شهید همت، پارک فدک ایران زمین، ایران زمین، یکم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Majid (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سرویس بهداشتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سرویس بهداشتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سرویس بهداشتی ندارد.
  neshan logo