info
عکس شرکت تولیدی مبلمان دارکوب
category

شرکت تولیدی مبلمان دارکوب یزد

فروشگاه مبلمان
4.0
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی شرکت تولیدی مبلمان دارکوب

شرکت تولیدی مبلمان دارکوب (فروشگاه مبلمان) در یزد و خیابان ۸ واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی میدان خاتمی، تولیدی پوشاک ارغوان، شیرینی الماس کویر، دهکده قهوه و نمایشگاه مبلمان یافت آباد بزد قرار گرفته است.

درباره فروشگاه شرکت تولیدی مبلمان دارکوب یزد

برای رفتن به فروشگاه شرکت تولیدی مبلمان دارکوب یزد باید به شهر یزد، محله محله زیبا و بروید. فروشگاه شرکت تولیدی مبلمان دارکوب یزد را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله محله زیبا به شمار آورد. صنایع چوپ و ام دی اف متین ، مبل مهدی و مبل مینا از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه شرکت تولیدی مبلمان دارکوب یزد برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه شرکت تولیدی مبلمان دارکوب یزد را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس امامزاده سید نصرالله قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر به فروشگاه شرکت تولیدی مبلمان دارکوب یزد مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه شرکت تولیدی مبلمان دارکوب یزد دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های مبل و مبلمان که در محدوده شرکت تولیدی مبلمان دارکوب واقع شده‌اند:

 • صنایع چوپ و ام دی اف متین
 • مبل مهدی
  سلمان فارسی، بین سی و نهم و مارکار 36
 • مبل مینا
  بلوار مدرس، 13
 • مبل پارمیس
  سلمان فارسی، بین شهید عدم و 34
 • ایران مبل
  سلمان فارسی، بین شهید عدم و 34
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حامد (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت تولیدی مبلمان دارکوب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت تولیدی مبلمان دارکوب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت تولیدی مبلمان دارکوب ندارد.
  neshan logo