info
عکس پست امداد آب ناحیه سه
category

پست امداد آب ناحیه سه محله ایوانک، تهران

اداره و سازمان دولتی
2.0
5 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پست امداد آب ناحیه سه

پست امداد آب ناحیه سه (اداره و سازمان دولتی) در محله ایوانک تهران و خیابان کامیار واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این اداره یکی از دوازده اداره و سازمان دولتی در محله ایوانک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان آتیه 2 و همچنین کافه رئیس، مجتمع تجاری اداری آریو، مجتمع خوابگاهی امام علی (ع)، نامبر تن و سازمان بیمه سلامت ایران قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده پست امداد آب ناحیه سه واقع شده‌اند:

 • اداره کل امور مالیاتی غرب تهران
  بلوار دادمان، بین قاصدک و استاد شجریان
 • پست برق استقلال 2
  (4.0)
  بلوار دادمان، هفدهم، خوارزم، بین افتخار و زرافشان
 • شرکت آب و فاضلاب تهران منطقه یک ناحیه سه
  (1.0)
  بلوار دادمان، استاد شجریان شمالی، کوهیار
 • اداره کمیسیون پزشکی مرکزی
  (3.8)
  فرحزادی، ایوانک شرقی
 • سازمان بیمه سلامت ایران
  (4.1)
  بلوار دادمان، استاد شجریان شمالی، بین بیست و یکم و درخشان
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط hamed (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پست امداد آب ناحیه سه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پست امداد آب ناحیه سه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پست امداد آب ناحیه سه ندارد.
  neshan logo