info
عکس اتو گالری عباس زاده
category

اتو گالری عباس زاده محله نیلوفر - شهید قندی، تهران

نمایشگاه اتومبیل
4.5
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی اتو گالری عباس زاده

اتو گالری عباس زاده (نمایشگاه اتومبیل) در محله نیلوفر - شهید قندی تهران و خیابان ملاصالح قاری(14) واقع شده است. این مکان یکی از چهل و دو نمایشگاه اتومبیل در محله نیلوفر - شهید قندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شرکت آونگ، شیشه میرال سکوریت تهران، آسمان سوی پارسیان (ASP)، بوستان قنبرزاده و دات چین قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از بنگا‌ه‌های اتومبیل خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو مصلی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر بنگا‌ه‌های اتومبیل که در محدوده اتو گالری عباس زاده واقع شده‌اند:

 • اتو ارابه (نمایشگاه اتومبیل)
  بهشتی، بین کاووسی فر و حسینی
 • تویوتالند
  بهشتی، بین کاووسی فر و حسینی
 • اتو گالری بهپور (نمایشگاه اتومبیل)
  بهشتی، بین یوسفی و صابونچی
 • اتو مهرجو (نمایشگاه اتومبیل)
  بهشتی، بین یوسفی و صابونچی
 • نمایشگاه اتومبیل اتو ویژن
  بهشتی، بین کاووسی فر و حسینی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کوه کن (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اتو گالری عباس زاده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد اتو گالری عباس زاده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اتو گالری عباس زاده ندارد.
  neshan logo