info
عکس پایگاه اورژانس ۱۱۵ عاشق آباد
category

پایگاه اورژانس ۱۱۵ عاشق آباد اصفهان

فوریت‌های پزشکی و اورژانس

درباره‌ی پایگاه اورژانس ۱۱۵ عاشق آباد

پایگاه اورژانس ۱۱۵ عاشق آباد (فوریت‌های پزشکی و اورژانس) در اصفهان و خیابان لاله واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مدرسه معاد، مرکز سلامت عاشق آباد، نانوایی تافتون ماشینی و گوشت فروشی علی هنرمند قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد پایگاه اورژانس ۱۱۵ عاشق آباد

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    Seyed.A
    دوشنبه 18 مهر ماه 1401

    پایگاه اورژانس عاشق آباد خسته نباشید🌹

    1

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سید (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایگاه اورژانس ۱۱۵ عاشق آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایگاه اورژانس ۱۱۵ عاشق آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایگاه اورژانس ۱۱۵ عاشق آباد ندارد.
neshan logo