info
عکس ایستگاه اتوبوس شریعتی متروچیتگر
category

ایستگاه اتوبوس شریعتی متروچیتگر محله سید خندان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شریعتی متروچیتگر

ایستگاه اتوبوس شریعتی متروچیتگر (ایستگاه اتوبوس) در محله سید خندان تهران و خیابان کنارگذر همت واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله سید خندان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان چشم پزشکی نگاه و زغال و همچنین بوستان شریعتی (کوروش)، باشگاه سید خندان شرکت نفت، ایستگاه تاکسی سه راه ضرابخانه، کم جا چوب و املاک بزرگ کوروش قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شریعتی متروچیتگر تهران

ایستگاه اتوبوس شریعتی متروچیتگر تهران در شهر تهران، محله سید خندان و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید همت است. ایستگاه اتوبوس شریعتی متروچیتگر تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین آژانس پارامونت را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شریعتی متروچیتگر تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شریعتی متروچیتگر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سید خندان
  شریعتی، نرسیده به هوشیار
 • ایستگاه اتوبوس چاله هرز
  پاسداران، بین دشتستان ششم و دشتستان هفتم
 • ایستگاه اتوبوس کشوری
  پاسداران، کشوری
 • ایستگاه اتوبوس ضرابخانه
  پاسداران، بین نگارستان ششم و جعفر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شریعتی متروچیتگر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شریعتی متروچیتگر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شریعتی متروچیتگر ندارد.
  neshan logo