info
عکس نمایندگی کاچیران
category

نمایندگی کاچیران (محله شهید اسدی، تهران)

فروشگاه لوازم خانگی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی نمایندگی کاچیران

نمایندگی کاچیران (فروشگاه لوازم خانگی) در محله شهید اسدی تهران و خیابان نور واقع شده است. این فروشگاه یکی از هفت فروشگاه لوازم خانگی در محله شهید اسدی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امام حسین (ع) و پاساژ پارس و همچنین دانشکده فنی شهید شمسی پور، فروشگاه رنگ توکل ، هنرستان آزادی فلسطین، بانک شهر و مرکز خدمات کامپیوتری شرق قرار گرفته است.

درباره فروشگاه نمایندگی کاچیران تهران

فروشگاه نمایندگی کاچیران تهران در شهر تهران، محله شهید اسدی و قرار دارد. فروشگاه نمایندگی کاچیران تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله شهید اسدی است و مشتریان زیادی دارد. لوازم خانگی ، فروشگاه لوازم خانگی تاک و فروشگاه مهریزدان فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه نمایندگی کاچیران تهران برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه نمایندگی کاچیران تهران مطلع می‌کند. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس کاشیها قرار دارد. در نزدیکی فروشگاه نمایندگی کاچیران تهران ایستگاه مترو شهيد مدنی نیز می‌باشد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر به فروشگاه نمایندگی کاچیران تهران مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه نمایندگی کاچیران تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم خانگی که در محدوده نمایندگی کاچیران واقع شده‌اند:

 • لوازم خانگی
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، خواجه نصیرالدین طوسی، اجاره دار، بین هفتم و هشتم
 • فروشگاه لوازم خانگی تاک
  کفایی امانی، حلاجی
 • فروشگاه مهریزدان
  مدنی، یزدی، دهقانی، حق پرست، بین سلمان فارسی و فرجی
 • فروشگاه لوازم خانگی سبحانی
  ابن سینا، مازندران، کفایی امانی
 • فروشگاه لوازم مسی
  مدنی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط پرستو (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نمایندگی کاچیران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نمایندگی کاچیران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نمایندگی کاچیران ندارد.
  neshan logo