عکس مزار شهدای گمنام والفجر
مشاهده در نقشه نشان
category

مزار شهدای گمنام والفجر (محله اسلام آباد - والفجر، تهران)

بنای یادبود
5.0
3 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، والفجر دوم، بین هنرستان و ابومسلم خراسانی

موقعیت مزار شهدای گمنام والفجر در محله اسلام آباد - والفجر تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

مزار شهدای گمنام والفجر (بنای یادبود) در محله اسلام آباد - والفجر تهران و خیابان والفجر دوم، بین هنرستان و ابومسلم خراسانی واقع شده است. این بنا یکی از سه بنای یادبود در محله اسلام آباد - والفجر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهروند والفجر و همچنین تالار بزرگ ایرانیان، بوستان والفجر، کافه دورهمی، خودپرداز و ایستگاه اتوبوس هنرستان قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، والفجر دوم، بین هنرستان و ابومسلم خراسانی


سایر بناهای یادبود که در محدوده مزار شهدای گمنام والفجر واقع شده‌اند:

 • یادمان شهدای گمنام بوستان والفجر
  والفجر دوم، بین هنرستان و ابومسلم خراسانی
 • مقبره ۵ شهید گمنام
  (5.0)
  هنرستان، بین فلکه دوم و والفجر دوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط cyberfashgar (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مزار شهدای گمنام والفجر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  بنای یادبود

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مزار شهدای گمنام والفجر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مزار شهدای گمنام والفجر ندارد.
  neshan logo