info
عکس کلینیک تغذیه سیب سلامت
category

کلینیک تغذیه سیب سلامت محله آبشاهی، یزد

درباره‌ی کلینیک تغذیه سیب سلامت

کلینیک تغذیه سیب سلامت (درمانگاه) در محله آبشاهی یزد و خیابان امام جعفر صادق 5 واقع شده است. این مرکز درمانی یکی از سه درمانگاه در محله آبشاهی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی مادر و یزد سرام و همچنین درمانگاه تخصصی بیمارستان مادر، نانوایی بربری اصلی، آژانس ديجيتال ماركتينگ لاميا ، هایپر سامان و کباب درباری قرار گرفته است.
سایر درمانگاه‌های که در محدوده کلینیک تغذیه سیب سلامت واقع شده‌اند:

 • کلینیک تغذیه و رژیم درمانی سیب سلامت
  طالقانی، شهید محمود دایی، بین یاسمن و 8
 • موسسه ارتوپدی فنی رویش
  طالقانی، شهید محمود دایی، 11
 • درمانگاه تخصصی بیمارستان مادر
  (4.7)
  بلوار امام جعفر صادق، سوم
 • پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی خاتم الانبیاء (ص)
  (4.3)
  بلوار امام جعفر صادق، طالقانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط یحیی زاده (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ یکشنبه 19 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کلینیک تغذیه سیب سلامت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 19 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کلینیک تغذیه سیب سلامت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کلینیک تغذیه سیب سلامت ندارد.
  neshan logo