info
عکس مسجد پنج تن آل عبا (ع)
category

مسجد پنج تن آل عبا (ع) محله صفا، تهران

درباره‌ی مسجد پنج تن آل عبا (ع)

مسجد پنج تن آل عبا (ع) (مسجد) در محله صفا تهران و خیابان احترامی واقع شده است. این مکان یکی از نه مسجد در محله صفا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نیوپاد - روپاد - پالپینگ و همچنین سیراب شیردان مش ممد، اگزوز سازی تهران خودرو، مسجد امام رضا (ع) شیخ کلخورانیهای مقیم مرکز، قنادی داغ مجلسی و سوپرمارکت شبانه روزی قرار گرفته است.
سایر مسجدهای که در محدوده مسجد پنج تن آل عبا (ع) واقع شده‌اند:

 • مسجد رسول اکرم (ص)
  دماوند
 • مسجد اسلامیه حجت
  پیروزی، کلینی، بین توفیق و نوروزی
 • مسجد علی بن موسی الرضا (ع)
  امام علی، صفا شرقی، بین یکم و منصوری
 • حسینیه الزهرا
  (5.0)
  دماوند، منتظری، نور
 • مسجد امام حسن عسگری
  (1.0)
  امام علی، اسدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد پنج تن آل عبا (ع) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد پنج تن آل عبا (ع) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد پنج تن آل عبا (ع) ندارد.
  neshan logo