info
عکس مسجد حضرت رسول اکرم 《ص》
category

مسجد حضرت رسول اکرم 《ص》 محله مسگرآباد، تهران

مسجد
5.0
1 رای

درباره‌ی مسجد حضرت رسول اکرم 《ص》

مسجد حضرت رسول اکرم 《ص》 (مسجد) در محله مسگرآباد تهران و خیابان شهید نور علی واقع شده است. این مکان یکی از دو مسجد در محله مسگرآباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان بیماری های خاص شرق و همچنین گلزار شهدای مسگرآباد ، قلعه ی مخروبه ی مسگر آباد ، نانوایی نان مشهدی، ساخت تخصصی انواع رگال چوبی عباسی و تعمیر گاه مرکزی خودرو قرار گرفته است.
سایر مسجدهای که در محدوده مسجد حضرت رسول اکرم 《ص》 واقع شده‌اند:

 • مسجد امام حسین
  (5.0)
  کلهر، بین راستی و مرشد
 • مسجد مسگرآباد
  (5.0)
  کلهر، شهید نور علی، بین علی اوسطی و علی کلهر
 • مسجد الزهرا
  (3.0)
  کلهر، هشت متری طالقانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کرمانی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 08 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد حضرت رسول اکرم 《ص》 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 08 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد حضرت رسول اکرم 《ص》 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد حضرت رسول اکرم 《ص》 ندارد.
  neshan logo