info
عکس مسجد سیدالشهدا
category

مسجد سیدالشهدا محله جوادیه (زمانی)، تهران

مسجد

درباره‌ی مسجد سیدالشهدا

مسجد سیدالشهدا (مسجد) در محله جوادیه (زمانی) تهران و خیابان اکبری واقع شده است. این مکان یکی از بیست و هفت مسجد در محله جوادیه (زمانی) تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شرکت برنج آنلاین، داروخانه شبانه روزی امید نو، آرایشی و بهداشتی فرزان مارکت، مسجد شربیانیها و دفتر پیشخوان دولت جوادیه قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو جوادیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مسجدهای که در محدوده مسجد سیدالشهدا واقع شده‌اند:

 • مسجد قدس رضوی
  برادران حسنی، قویدل، علیزاده
 • مسجد موسی بن جعفر
  شیخ محمدی، بین صیامی حاجی آباد و توکلی
 • مسجد 14 معصوم
  بزرگراه یارجانی، سخی، بیست متری جوادیه، اسدی
 • مسجد امام حسن عسگری (ع)
  بزرگراه نواب صفوی، نواب، نعیمی، زاویه
 • مسجد امام حسن عسگری (ع) دارابیهای مقیم مرکز
  بزرگراه نواب صفوی، نواب، نعیمی، زاویه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد سیدالشهدا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد سیدالشهدا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد سیدالشهدا ندارد.
  neshan logo