info
عکس دکتر دبیری
category

دکتر دبیری محله زعفرانیه، تهران

درباره‌ی دکتر دبیری

دکتر دبیری (داروخانه) در محله زعفرانیه تهران و خیابان کوهپایه واقع شده است. این مکان یکی از سیزده داروخانه در محله زعفرانیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پیتزا مونته، سالن ورزشی بقیه الله، فروشگاه نیاز زاده، مسجد الزهرا اسدآباد و مدرسه دخترانه شهید صادقی قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر دبیری تهران

آدرس داروخانه دکتر دبیری تهران، شهر تهران، محله زعفرانیه است. این داروخانه در آدرس دقیق استان تهران، تهران، حسینی، کوهپایه قرار دارد. برای آنکه اطلاعات بیشتری در مورد داروخانه دکتر دبیری تهران به دست آورید، می‌توانید با شماره تلفن آن (02122431491) تماس بگیرید.

داروخانه دکتر دبیری تهران را می‌توان از داروخانه‌های خوب محله زعفرانیه دانست. درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر و موسسه پرستاری طپش از جمله مراکز درمانی در محدوده این داروخانه هستند. داروخانه‌های دیگر در این محدوده داروخانه شکروی، داروخانه دبیری و داروخانه دکتر دبیری هستند. این داروخانه جزو داروخانه‌های شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر دبیری تهران برویم؟

خوشبختانه امکان استفاده از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان وجود دارد.

اگر می‌خواهید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. علاوه بر این، نشان اطلاعات خوب دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. در پایان، اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر دبیری تهران برای شما قرار داده شده است. در صورتی که شما هم به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.
سایر داروخانه‌های که در محدوده دکتر دبیری واقع شده‌اند:

 • داروخانه شکروی
  ولیعصر، یکتا، اعجازی، بهزادی، بین مردانی و ماکویی پور
 • داروخانه دبیری
  ولیعصر، فلاحی، اعجازی، نرسیده به یکم
 • داروخانه دکتر دبیری
  ولیعصر، یکتا، اعجازی، بین یکم و فلاحی
 • داروخانه دکتر نهرور
  ولیعصر، یکتا، اعجازی، بهزادی، بین مردانی و میدان اعجازی
 • داروخانه دکتر پرچمی
  ولیعصر، یکتا، اعجازی، بعد از علی حسینی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط جعفری (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دکتر دبیری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دکتر دبیری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دکتر دبیری ندارد.
  neshan logo