info
عکس سوپر مارکت ابی
category

سوپر مارکت ابی محله شهرک استقلال، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت ابی

سوپر مارکت ابی (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان چهل متری عبیدی واقع شده است. این فروشگاه یکی از پانزده سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی درمانگاه شهید صنیع خانی، مجموعه ورزشی استقلال، دیجی پاک آب، داروخانه شبانه روزی صنیع خانی و آبمیوه و بستنی حجتی قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت ابی واقع شده‌اند:

 • هایمارت - فروشگاه فروشگاه مهر
  بلوار یاس، صدف، بین اروند رود و چهاردهم
 • سوپر مارکت امیران
  بلوار خزر، نرسیده به چهاردهم
 • شهاب مارکت
  شاهد، خسرو پرویز
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مهدوی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت ابی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت ابی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت ابی ندارد.
  neshan logo