info
عکس شرکت محبان سیر پارسیانعکس شرکت محبان سیر پارسیان
category

شرکت محبان سیر پارسیان محله شهرک آپادانا، تهران

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار

درباره‌ی شرکت محبان سیر پارسیان

شرکت محبان سیر پارسیان (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در محله شهرک آپادانا تهران و بزرگراه لشگری، رحمانی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این پایانه یکی از شانزده پایانه مسافربری و ایستگاه سوار در محله شهرک آپادانا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ترمینال غرب، پمپ گاز CNG شهید فکوری، پارکینگ ترمینال غرب، مسجد حضرت علی اکبر (ع) ترمینال غرب و ترمینال تاکسی های بین شهری قرار گرفته است.
سایر پایانه‌های که در محدوده شرکت محبان سیر پارسیان واقع شده‌اند:

 • شرکت مسافربری سفر گستر ایرانیان
  بزرگراه لشگری، رحمانی
 • شرکت مسافربری همسفر چابکسواران
  (5.0)
  بزرگراه لشگری، رحمانی
 • سر خیابان جناح
  (3.0)
  بزرگراه لشگری، بزرگراه جناح
 • ترمینال
  (3.5)
  بزرگراه جناح، دانش
 • ورودی پایانه اتوبوس بی آرتی
  (4.0)
  بزرگراه لشگری، رحمانی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Hh Najafi (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت محبان سیر پارسیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت محبان سیر پارسیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت محبان سیر پارسیان ندارد.
  neshan logo