info
عکس موسسه زبان دین و دانش
category

موسسه زبان دین و دانش محله سجاد شهر، مشهد

موسسه آموزش زبان خارجی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی موسسه زبان دین و دانش

موسسه زبان دین و دانش (موسسه آموزش زبان خارجی) در محله سجاد شهر مشهد و بلوار سجاد واقع شده است. این موسسه یکی از پنج موسسه آموزش زبان خارجی در محله سجاد شهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی و زایشگاه مادر و مرکز خرید کاسپین مد (برج نگین پاسارگاد) و همچنین کلینیک اختصاصی حیوانات خانگی و پرندگان زینتی سجاد، شیرینی سرا آنسه، بانک قرض الحسنه مهر ایران، کیف دلسی و دبیرستان پرفسور کارن دوره اول قرار گرفته است.
سایر موسسات آموزش زبان خارجی که در محدوده موسسه زبان دین و دانش واقع شده‌اند:

 • آموزشگاه زبان انگلیسی
  بلوار شهید فرامرز عباسی، بلوار فردوسی
 • آکادمی زبان پاسارگاد نوین
  بلوار سجاد، بین مرجان و پامچال
 • موسسه آموزش زبان انگلیسی شکوه دانش توس
  (5.0)
  بلوار استقلال، استقلال 1، آزادی 8
 • موسسه زبان آلمانی گلبانگ
  (4.8)
  بلوار سجاد، سجاد 8، یاسمن 1
 • آموزشگاه زبان شکوه
  (4.0)
  بلوار سجاد، بین امین و آزادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موسسه زبان دین و دانش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد موسسه زبان دین و دانش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موسسه زبان دین و دانش ندارد.
  neshan logo