info
عکس کباب بهشت
category

کباب بهشت محله رضاشهر، مشهد

کباب و حلیم‌فروشی
3.0
2 رای

درباره‌ی کباب بهشت

کباب بهشت (کباب و حلیم‌فروشی) در محله رضاشهر مشهد و بلوار شهید فکوری، بلوار خاقانی واقع شده است. این کبابی یکی از نه کباب و حلیم‌فروشی در محله رضاشهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نانوایی، فست فود خان احمدی، مسکن ارسلان، خدمات الکترونیک امید و ایستگاه اتوبوس میدان شهید آل شهیدی قرار گرفته است.
سایر غذاخوری‌های که در محدوده کباب بهشت واقع شده‌اند:

 • کباب سلطان
  (5.0)
  بلوار پیروزی، بین پیروزی 12 و پیروزی 14
 • کبابی سه کاج
  (4.2)
  بلوار پیروزی، بلوار خاقانی، خاقانی 8
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط SOHEYL (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کباب بهشت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کباب بهشت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کباب بهشت ندارد.
  neshan logo