info
عکس ایستگاه اتوبوس پیروزی 14
category

ایستگاه اتوبوس پیروزی 14 محله رضاشهر، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پیروزی 14

ایستگاه اتوبوس پیروزی 14 (ایستگاه اتوبوس) در محله رضاشهر مشهد و بلوار پیروزی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل ایستگاه اتوبوس در محله رضاشهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پیتزا آفتابگردان، شله پلنگی، جگر سرای هفت کباب، آموزشگاه زبان شکوه ایران و مسجد امام رضا (ع) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پیروزی 14 مشهد

ایستگاه اتوبوس پیروزی 14 مشهد در شهر مشهد، محله رضاشهر و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار پیروزی، بین پیروزی 12 و پیروزی 14 است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پیروزی 14 مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس شبانه روزی ستاره شهر واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پیروزی 14 مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پیروزی 14 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 26
  بزرگراه شهید کلانتری، رضوی 19، نوفل26 - کلانتری17
 • ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 26
  بزرگراه شهید کلانتری، رضوی 19، نوفل26 - کلانتری17
 • ایستگاه اتوبوس شهید کلانتری 13
  بزرگراه کلانتری
 • ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 92
  بلوار شهید فکوری
 • ایستگاه اتوبوس انتهای خاقانی
  بلوار نماز، بلوار خاقانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 23 مهر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پیروزی 14 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 23 مهر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پیروزی 14 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پیروزی 14 ندارد.
  neshan logo