info
عکس ایستگاه اتوبوس خاقانی 43
category

ایستگاه اتوبوس خاقانی 43 مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خاقانی 43

ایستگاه اتوبوس خاقانی 43 (ایستگاه اتوبوس) در مشهد و بلوار خاقانی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایستگاه اتوبوس خاقانی 43 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خاقانی 43 مشهد

ایستگاه اتوبوس خاقانی 43 مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار نماز، بلوار خاقانی بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس خاقانی 43 مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس خاقانی 43 مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خاقانی 43 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه علوم پزشکی
  بلوار شهید فکوری
 • ایستگاه اتوبوس پیروزی 14
  بلوار پیروزی، بین پیروزی 12 و پیروزی 14
 • ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 92
  بلوار شهید فکوری
 • ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 80
  بلوار شهید فکوری
 • ایستگاه اتوبوس خاقانی 17
  بلوار پیروزی، بلوار خاقانی، بین خاقانی 17 و خاقانی 19
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خاقانی 43 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خاقانی 43 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خاقانی 43 ندارد.
  neshan logo