info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان شهید آل شهیدی
category

ایستگاه اتوبوس میدان شهید آل شهیدی محله رضاشهر، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان شهید آل شهیدی

ایستگاه اتوبوس میدان شهید آل شهیدی (ایستگاه اتوبوس) در محله رضاشهر مشهد و بلوار شهید فکوری، بلوار خاقانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل ایستگاه اتوبوس در محله رضاشهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نانوایی، فست فود خان احمدی، مسکن ارسلان، خدمات الکترونیک امید و کباب بهشت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان شهید آل شهیدی مشهد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس میدان شهید آل شهیدی مشهد است که در محله رضاشهر قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید فکوری، بلوار خاقانی می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس میدان شهید آل شهیدی مشهد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف مشهد بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس گلچین قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان شهید آل شهیدی مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان شهید آل شهیدی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس انتهای رضوی
  بلوار پیروزی، بلوار رضوی، بین رضوی 38 و 42
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهید مهدوی
  بلوار پیروزی، بلوار دلاوران، بین دلاوران 1 و 3
 • ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 80
  بلوار شهید فکوری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان شهید آل شهیدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان شهید آل شهیدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان شهید آل شهیدی ندارد.
  neshan logo