info
عکس ایستگاه اتوبوس پیروزی 20عکس ایستگاه اتوبوس پیروزی 20
category

ایستگاه اتوبوس پیروزی 20 محله سرافرازان، مشهد

ایستگاه اتوبوس
5.0
3 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پیروزی 20

ایستگاه اتوبوس پیروزی 20 (ایستگاه اتوبوس) در محله سرافرازان مشهد و بلوار پیروزی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله سرافرازان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی حلیم نیشابوری بامداد، فیزیوتراپی پیروزی، فروشگاه اهورا باتری، دفتر باشگاه فوتبال آتورینا (پویان) و فروشگاه چسب اترک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پیروزی 20 مشهد

ایستگاه اتوبوس پیروزی 20 مشهد در شهر مشهد، محله سرافرازان و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار پیروزی، بین پیروزی18 و پیروزی20 قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پیروزی 20 مشهد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی شایان را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پیروزی 20 مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پیروزی 20 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پیروزی 14
  بلوار پیروزی، بین پیروزی 12 و پیروزی 14
 • ایستگاه اتوبوس دلاوران 15
  بلوار نماز، بلوار دلاوران، بین دلاوران13 و 17
 • ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 80
  بلوار شهید فکوری
 • ایستگاه اتوبوس رضوی 29
  بلوار پیروزی، بلوار رضوی، بین رضوی 27 و 29
 • ایستگاه اتوبوس دلاوران 11
  بلوار شهید فکوری، بلوار دلاوران، بین دلاوران 11 و میدان دلاوران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پیروزی 20 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پیروزی 20 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پیروزی 20 ندارد.
  neshan logo