info
عکس ایستگاه اتوبوس دلاوران 9
category

ایستگاه اتوبوس دلاوران 9 محله سرافرازان، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دلاوران 9

ایستگاه اتوبوس دلاوران 9 (ایستگاه اتوبوس) در محله سرافرازان مشهد و بلوار دلاوران واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله سرافرازان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری مشهد، مرکز رفاهی فرهنگیان شهید سعیدی، خودپرداز بانک شهر، شیرینی سرای شکرستان و ایستگاه اتوبوس میدان دلاوران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دلاوران 9 مشهد

ایستگاه اتوبوس دلاوران 9 مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله سرافرازان پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید فکوری، بلوار دلاوران، بین دلاوران 7 و 9 قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس دلاوران 9 مشهد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس دلاوران 9 مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دلاوران 9 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خاقانی 43
  بلوار نماز، بلوار خاقانی
 • ایستگاه اتوبوس دلاوران 27
  بلوار نماز، بلوار دلاوران، بین دلاوران 25 و 27
 • ایستگاه اتوبوس پایداری
  بلوار نماز، بلوار دلاوران
 • ایستگاه اتوبوس رضوی 29
  بلوار پیروزی، بلوار رضوی، بین رضوی 27 و 29
 • ایستگاه اتوبوس پیروزی 14
  بلوار پیروزی، بین پیروزی 12 و پیروزی 14
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دلاوران 9 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دلاوران 9 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دلاوران 9 ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار شهید فکوری، بلوار دلاوران، بین دلاوران 7 و 9
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo