info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان دلاوران
category

ایستگاه اتوبوس میدان دلاوران محله زکریا، مشهد

ایستگاه اتوبوس
4.8
4 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان دلاوران

ایستگاه اتوبوس میدان دلاوران (ایستگاه اتوبوس) در محله زکریا مشهد و بلوار دلاوران واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله زکریا مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ بنزین دلاوران (مولانا)، نمایندگی مدیران خودرو، دفتر پیشخوان شهرداری، عطر نان.بربری تهران.سنگک و مسجد حضرت زهرا قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این ایستگاه یکی از ایستگاه‌های اتوبوس خوب این منطقه می‌باشد.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان دلاوران مشهد

در شهر مشهد، ، ایستگاه اتوبوس میدان دلاوران مشهد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید فکوری، بلوار دلاوران، بین دلاوران 4 و میدان دلاوران واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان دلاوران مشهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان دلاوران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پیروزی 14
  بلوار پیروزی، بین پیروزی 12 و پیروزی 14
 • ایستگاه اتوبوس دلاوران 27
  بلوار نماز، بلوار دلاوران، بین دلاوران 25 و 27
 • ایستگاه اتوبوس پایداری
  بلوار نماز، بلوار دلاوران
 • ایستگاه اتوبوس انتهای رضوی
  بلوار پیروزی، بلوار رضوی، بین رضوی 38 و 42
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 23 مهر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان دلاوران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 23 مهر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان دلاوران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان دلاوران ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار شهید فکوری، بلوار دلاوران، بین دلاوران 4 و میدان دلاوران
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo