info
عکس ایستگاه اتوبوس دلاوران 27
category

ایستگاه اتوبوس دلاوران 27 محله سرافرازان، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دلاوران 27

ایستگاه اتوبوس دلاوران 27 (ایستگاه اتوبوس) در محله سرافرازان مشهد و بلوار دلاوران واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و پنج ایستگاه اتوبوس در محله سرافرازان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نمایندگی نانوسان و همچنین آپارات و لاستیک رضایی، کارواش چشم انداز، نانوایی، ایستگاه اتوبوس انتهای پایداری و بستنی آقابزرگ (شعبه ۳) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دلاوران 27 مشهد

در شهر مشهد، محله سرافرازان ، ایستگاه اتوبوس دلاوران 27 مشهد قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار نماز، بلوار دلاوران، بین دلاوران 25 و 27 بروید. ایستگاه اتوبوس دلاوران 27 مشهد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس دلاوران 27 مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس دلاوران 27

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  مُحَمَّدْ
  جمعه 27 بهمن ماه 1402

  بدون نیمکت برای نشستن

  9

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دلاوران 27 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دلاوران 9
  بلوار شهید فکوری، بلوار دلاوران، بین دلاوران 7 و 9
 • ایستگاه اتوبوس نخل 9
  بزرگراه کمربند سبز، دلاوران 20 - شهید عارفی، بین عارفی 11 و 13
 • ایستگاه اتوبوس نخل 9
  بزرگراه کمربند سبز، دلاوران 20 - شهید عارفی، بین عارفی 11 و 13
 • ایستگاه اتوبوس آرمان
  بلوار نماز، بین نماز 14 و 16
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 21 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دلاوران 27 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 21 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دلاوران 27 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دلاوران 27 ندارد.
  neshan logo