info
عکس ایستگاه اتوبوس دلاوران 11
category

ایستگاه اتوبوس دلاوران 11 محله سرافرازان، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دلاوران 11

ایستگاه اتوبوس دلاوران 11 (ایستگاه اتوبوس) در محله سرافرازان مشهد و بلوار دلاوران واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله سرافرازان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ بنزین دلاوران (مولانا)، نمایندگی مدیران خودرو، دفتر پیشخوان شهرداری، ثمین بار و شرکت به پخش مرکز پخش خراسان رضوی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دلاوران 11 مشهد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس دلاوران 11 مشهد است که در محله سرافرازان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید فکوری، بلوار دلاوران، بین دلاوران 11 و میدان دلاوران قرار دارد. ایستگاه اتوبوس دلاوران 11 مشهد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس دلاوران 11 مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دلاوران 11 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس انتهای رضوی
  بلوار پیروزی، بلوار رضوی، بین رضوی 38 و 42
 • ایستگاه اتوبوس انتهای رضوی
  بلوار پیروزی، بلوار رضوی، بین رضوی37 و 39
 • ایستگاه اتوبوس دلاوران 27
  بلوار نماز، بلوار دلاوران، بین دلاوران 25 و 27
 • ایستگاه اتوبوس پایداری
  بلوار نماز، بلوار دلاوران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 23 مهر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دلاوران 11 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 23 مهر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دلاوران 11 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دلاوران 11 ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار شهید فکوری، بلوار دلاوران، بین دلاوران 11 و میدان دلاوران
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo