info
عکس ایستگاه اتوبوس پایداری 7
category

ایستگاه اتوبوس پایداری 7 محله سرافرازان، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایداری 7

ایستگاه اتوبوس پایداری 7 (ایستگاه اتوبوس) در محله سرافرازان مشهد و بلوار پایداری واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و پنج ایستگاه اتوبوس در محله سرافرازان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آتلیه خندان ، فروشگاه سروش، ساندویچ سرد پای ویچ، خیابان قائمی و نانوایی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایداری 7 مشهد

ایستگاه اتوبوس پایداری 7 مشهد در شهر مشهد، محله سرافرازان و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار سرافرازان، بلوار پایداری، بین پایداری 7 و 9/1 بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پایداری 7 مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس درون شهری پدرام واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پایداری 7 مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایداری 7 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نخل 9
  بزرگراه کمربند سبز، دلاوران 20 - شهید عارفی، بین عارفی 11 و 13
 • ایستگاه اتوبوس نخل 9
  بزرگراه کمربند سبز، دلاوران 20 - شهید عارفی، بین عارفی 11 و 13
 • ایستگاه اتوبوس نماز 6
  بلوار نماز
 • ایستگاه اتوبوس سرافرازان 19
  بلوار سرافرازان، بین سرافرازان 17 و 19
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایداری 7 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایداری 7 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایداری 7 ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار سرافرازان، بلوار پایداری، بین پایداری 7 و 9/1
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo