info
عکس ایستگاه اتوبوس پایداری 8
category

ایستگاه اتوبوس پایداری 8 محله سرافرازان، مشهد

ایستگاه اتوبوس
4.7
3 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایداری 8

ایستگاه اتوبوس پایداری 8 (ایستگاه اتوبوس) در محله سرافرازان مشهد و بلوار پایداری واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله سرافرازان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پنج شنبه بازار و همچنین خیابان قائمی، فروشگاه سروش، کالای برق سپهر الکتریک، قهوه فروشی رویال و پوشاک تعجب قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایداری 8 مشهد

ایستگاه اتوبوس پایداری 8 مشهد در شهر مشهد، محله سرافرازان و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار سرافرازان، بلوار پایداری، بین پایداری6 و 8 است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پایداری 8 مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

آژانس درون شهری پدرام هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پایداری 8 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایداری 8 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نماز 5
  بلوار نماز، بین نماز3 و نماز 5
 • ایستگاه اتوبوس سرافرازان 52/2
  بلوار سرافرازان، شهید خسروی، بین شهید خسروی1 و 3
 • ایستگاه اتوبوس دلاوران 63
  بلوار سرافرازان، شهید خسروی، بین شهید خسروی5 و بلوار دلاوران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 25 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایداری 8 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 25 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایداری 8 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایداری 8 ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار سرافرازان، بلوار پایداری، بین پایداری6 و 8
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo