info
عکس ایستگاه اتوبوس سرافرازان 52/2
category

ایستگاه اتوبوس سرافرازان 52/2 محله سرافرازان، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سرافرازان 52/2

ایستگاه اتوبوس سرافرازان 52/2 (ایستگاه اتوبوس) در محله سرافرازان مشهد و خیابان شهید خسروی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله سرافرازان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان خطیب و همچنین کافه صبحانه سید کپل، فست فود چرب و چیلی، کترینگ و آشپزخانه یادگار، فروشگاه افق کوروش و ارزانکده هفت قلم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سرافرازان 52/2 مشهد

آدرس ایستگاه اتوبوس سرافرازان 52/2 مشهد، شهر مشهد، محله سرافرازان است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار سرافرازان، شهید خسروی، بین شهید خسروی1 و 3 بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سرافرازان 52/2 مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس درون شهری پدرام قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سرافرازان 52/2 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سرافرازان 52/2 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نخل 9
  بزرگراه کمربند سبز، دلاوران 20 - شهید عارفی، بین عارفی 11 و 13
 • ایستگاه اتوبوس نخل 9
  بزرگراه کمربند سبز، دلاوران 20 - شهید عارفی، بین عارفی 11 و 13
 • ایستگاه اتوبوس نخل 21
  بزرگراه کمربند سبز، بلوار دلاوران
 • ایستگاه اتوبوس تقاطع نماز و دلاوران
  بلوار نماز، بین بلوار دلاوران و نماز16
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سرافرازان 52/2 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سرافرازان 52/2 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سرافرازان 52/2 ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار سرافرازان، شهید خسروی، بین شهید خسروی1 و 3
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo