info
عکس ایستگاه اتوبوس زیتون
category

ایستگاه اتوبوس زیتون محله چهارچشمه، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس زیتون

ایستگاه اتوبوس زیتون (ایستگاه اتوبوس) در محله چهارچشمه مشهد و بلوار نماز واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و نه ایستگاه اتوبوس در محله چهارچشمه مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تپه عظیمی و همچنین مجتمع مسکونی سبلان، ایستگاه اتوبوس ساختمان زیتون و فرهنگسرای سلامت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس زیتون مشهد

آدرس ایستگاه اتوبوس زیتون مشهد، شهر مشهد، محله چهارچشمه است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار نماز، نرسیده به نماز 4 بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس زیتون مشهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس شبانه روزی کوهسر قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده زیتون واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آرمان
  بلوار نماز، بین پایداری 7 و نماز 14
 • ایستگاه اتوبوس تقاطع نماز و هاشمیه
  بلوار نماز، نرسیده به هاشمیه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس زیتون اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس زیتون در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس زیتون ندارد.
  neshan logo